HEMEN ARAYIN

Hizmetlerimiz

Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyonu

Su depolarının içinde depolanan sular içme suyu amaçlı kullanılmasa bile depo içerisinde oluşan mikroplar (Kolera, Tifo, Dizanteri vb.) banyo tuvalet, bulaşık, çamaşır, diş fırçalanması, ev temizliği gibi alanlarda kullanılması sonucunda insan vücuduna nüfuz etmektedir. Su depoları içerisinde oluşan pas, çamur birikintisi çamaşır bulaşık makinelerinin filtrelerini tıkayarak bozulmalarına yol açmaktadır. Yapılan temizliklerde depolardan haşare, fare, kedi ölüleri, suda yaşayan solucan ve kurtçuklar, mantar ve bakteri oluşumları, çamur birikintileri çıktığı görülmüştür. Depo içerisindeki bu tür oluşumları engellemek yılda en az 1 kez depoların temizliği ile mümkündür. Su depoları Dezenfeksiyon konusunda uzman ve yetkili bir ekip tarafından, özel depo temizliği için üretilmiş kimyasal maddeler ve teknikler kullanılarak yaptırılmalıdır. Ayrıca depo içerisi mutlaka anti bakteriyel epoxy boya ile boyanmalıdır.


Örnek Depo olarak her büyüklükteki su deponuzu standartlara ve yönetmeliklere uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz.


Sıcak Su Tankı (Boyler) Temizliği

Yapıları ve konumları gereği sıcak su tankları çok sık bakımları yapılan tanklardan değildir. Bu yüzden ağır tahribatlara uğrarlar. Sağlıklı sıcak su için sıcak su tanklarınızın bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Firmamızın çok deneyimli ve tecrübeli olduğu bu konuda da müşterilerinin talepleri doğrultusunda sıcak su tankı temizlik hizmeti vermektedir.
Sıcak su tankları temizliği hakkında detaylı bilgi ve keşif için
buradan zahmetsizce online talep açabilirsiniz.

Su Deposu İzolasyonu ve Yalıtımı

Plastik Polietilen depolar kalıp ile tek parça halinde üretilir ve darbeye dayanıklıdır. Ama kimi zaman üretim kalitesi veya dış etkenler nedeniyle polietilen depolarda çatlamalar görülebilir.


Beton esaslı su depolarında ise zaman ve yapısal faktörler nedeniyle çatlaklar ve su sızıntıları olaşabilmektedir.


Örnek Depo olarak tüm depo çeşitlerinde meydana gelebilecek çatlak ve buna benzer su sızıntısı sorunlarına profesyonel çözümler getirmekteyiz.

Su Deposu Tamiratı

Beton Depo Tamiri, Kaçakların Önlenmesi, İzolasyon, Seramik Kaplama, Sac Depo Temizliği, Kumlama, Islak Kumlama, Epoksi Boyama, Plastik Polietilen Su Deposu Tamiratı, Mebran PVC Su Deposu Tamiratı... Örnek Depo olarak tüm depo çeşitlerinin zaman ve yapısal faktörlere dayalı sorunlarına garantili şekilde müdahele ederek, kalıcı çözümler getirmekteyiz.

Su Deposu Kurulumu

Her çeşit ve ebatta, özel ihtiyaçlar için gerecek depolar ile modüler su depoları kurulumu yapmaktayız. Bizlere 0(312) 256 97 37 numaralı telefondan veya buradaki iletişim formundan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz...