Plastik Polietilen Su Depoları Tamiratı


  • Plastik Polietilen depolar kalıp ile tek parça halinde üretilir ve darbeye dayanıklıdır.Ama kimi üreticilerin az malzeme kullanması yada dış etkenlerden ötürü polietilen depolar çatlama yapabilmektedir.
  • Hiç bir üretici çatlayan deposunu tamir etmemektedir.
  • Özellikle anadolunun çeşitli yerlerinden firmamızı arayan müşterilerimiz bu şikayetlerinden yola çıkarak hafif çatlaklar için tamir sistemi geliştirdik.
  • Polietilen depoyu tamir etmek için çatlak yeri ısı tabancası yada saç kurutma makinesi ile iyice kuruttuktan sonra dayson marka extra silikon mastik adlı ürünü macun sıvar gibi çatlak üzerine hem içerden hemde dışardan iyice uygulamak gerekmektedir.
  • Tabi bu işlem her depoda %100 sonuç veremez. çatlağın büyüklüğünü ve tamiratı yapanın el beceresine ve silkonun yoğunluğuna göre değişir
  • Özellikle Anadoluda yaşayan müşterilerimiz bu silikonu temin edip kendileri uygulayabilir.Bu sayede depolarının ömrünü biraz daha arttırabilirler.
  • Firmamızın ana faaliyeti depoların periyodik temizlik bakımları ve beton ve metal depoların tamiratı'dır.Firmamız randevu sistemi ile çalışmaktadır.Bu yüzden firmamızın iş kabul önceliğinde en alt sırada polietilen depo tamiratı vardır ve sadece Ankara içi için bu hizmeti vermekteyiz.Bu bilgilendirme sayfasının ana amacı; hafif çatlağı bulunan ve Ankara dışında ki halkımızın kendi çatlaklarını tamir edebilmesi için oluşturulmuştur.
Not: Bu ürün ile firmamızın hiç bir reklam anlaşması olmadığı gibi firmamız bu ürünün satışını dahi gerçekleştirmemektedir. Firmamız bir çok ürünü denedikten sonra fiyat ve performans olarak bu ürünün kalitesini tecrübe etmiştir.Bu yüzden bu ürünü öneriyoruz.Bilginize

İletişim


Her türlü soru ve görüş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(0312) 256 97 37

ornek-ticaret@hotmail.com